KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skiss 12433068
nr 1243 3068
Carl Kylberg
(1878-1952), Sverige
Skissboksblad, (ej signerad, bladets mått: 16x13
Carl Kylberg, svensk bildkonstnär född 1878, död 1952.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:49:51
19/3 18:53:09